Një femër sulmon fizikisht dy policë në Prishtinë, i bën për spital

Është arrestuar një femër e dyshimtë në Prishtinë, pasi ajo ka penguar dhe sulmuar fizikisht dy policë të cilët ishin në krye të detyrës zyrtare.

Lajme

07/07/2022 10:32

Viktimat kanë pësuar lëndime të lehta trupore dhe kanë marrë tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, e dyshuara pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt./Lajmi.net/