Një dhi shfaqet në klipin e këngëtares shqiptare

Një gjë e pa parë ndonjëherë ka ndodhur në klipin e këngëtares shqiptare.

ShowBiz

09/11/2017 14:35

Fjala është për këngën ‘DEF Star’ nga Flaka Krelani dhe Pancho City, shkruan lajmi.net

Ky projekt muzikor ani pse ka vetëm një ditë që është publikuar u pëlqye shumë nga publiku dhe arriti të klikohet.

Me një paraqitje të veçantë erdhi edhe Flaka por një detaj mund të ju ketë ikur. Shikoni klipin me vëmendje dhe aty mund ta shihni tek shfaqet një dhi./Lajmi.net/

YouTube player