Nita për Kristin: Duket se dëshiron ta nxjerrë nga vetja Luizin

Luizi dhe Kristi, kanë debatuar tepër ashpër me njëri-tjetrin gjatë javës. Ata kanë përdorur edhe fjalë tejet ofenduese, shkruan lajmi.net. Këtë e kanë komentuar edhe disa prej banorëve. Nita banorja nga Kosova, tha se duket se Kristi po hyn në habitatin e Luizit, ku ky i fundit nuk po e përdor më. Sipas saj, qëllimi…

ShowBiz

25/03/2023 23:05

Luizi dhe Kristi, kanë debatuar tepër ashpër me njëri-tjetrin gjatë javës.

Ata kanë përdorur edhe fjalë tejet ofenduese, shkruan lajmi.net.

Këtë e kanë komentuar edhe disa prej banorëve.

Nita banorja nga Kosova, tha se duket se Kristi po hyn në habitatin e Luizit, ku ky i fundit nuk po e përdor më.

Sipas saj, qëllimi i Kristit është ta nxjerrë Luizin nga vetja.

Kristi ishte ai i cili e kishte quajtur Luizin zvarranik, ndërsa Luizi ishte shprehur i ashpër ndaj tij./Lajmi.net/