Ngas motoçikletën pa duar dhe shkruan SMS gjatë ngasjes (Foto&Video)

Një i “çmendur” është parë duke shkruar Sms me të dy duart, gjersa ishte duke ngalur motoçikletën në autostradë.

Fun

03/10/2015 23:19

Ngjarja ka ndodhur në Florida të SHBA-së, raporton daily news.

article-biker-1-1002

Policia e Floridas nga helikopteri kanë arritur të incizojnë ngasësin duke shkruar Sms gjersa ishte duke ngalur motoçikletën, transmeton lajmi.net.

Shikoni videon më poshtë për të parë ngjarjen në fjalë. /lajmi.net