Të Infektuar: 1147

Të Shëruar: 874

Të Vdekur: 30

Nga prapaskenat e klipit të këngës “Tequila” të Nita Latifit

17:07 | 11 Shtator 2019

Foto: Instagram

Nita Latifi ka publikuar pamje nga prapaskenat e klipit “Tequila”.

Këngëtarja Nita Latifi është kthyer në kohë për të ndarë me ndjekësit pamje nga prapaskenat e këngës së saj “Tequila”, shkruan lajmi.net.

Ky projekt muzikor u publikua në fund të vitit të kaluar dhe u pëlqye shumë nga publiku, e pikërisht sot ajo ka ndarë video nga prapaskenat pranë të cilës i ka shkruar edhe disa fjalë.

“Prapaskenat e këngës ‘Tequila’, e tregojnë më së miri ekipin e mrekullueshëm që i kam gjithmonë prapa! Ndihem me fat që i kam! Faleminderit për gjithçka!”, ka shkruar ajo pranë postimit./Lajmi.net/