Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Nga nata e kaluar, Zaimina provokon me foton ku tregon gjoksin dhe këmbën 

15:24 | 22 Shtator 2019

Foto: Instagram

Zaimina Vasjari ka provokuar me pozën në Instagram.

Edhe këngëtarja Zaimina Vasjari ishte e pranishme në dasmën e kolegut të saj, njëherësh bashkëpunëtorit, Blero Muharremi, shkruan lajmi.net.

Nga nata e kaluar ajo e ka publikuar një foto sot, imazh me të cilin ka treguar se në dasmë e ka marrë gjithë vëmendjen me veshjen.

Ajo ka zgjedhur një fustan i cili i zbulonte gjoksin e njërën këmbë, detaje të cilat e bënin të dukej akoma më seksi.

Përveç Zaiminës, pjesë në dasmën e Bleros dhe Afronës morën edhe shumë emra të tjerë të njohur për publikun./Lajmi.net/