Të Infektuar: 224

Të Shëruar: 37

Të Vdekur: 6

Nga modele në police – a është kjo policja më seksi në botë? (Foto)

8:47 | 5 Prill 2016

Bjonde dhe modele, por karriera e saj nuk i zgjati shumë, ajo u pranua në një konkurs dhe nisi jetën e saj si police.

Carmen Jucan, 27 vjeçare ka regjistruar akademinë e policisë dhe dëshiron të bëhet zëdhënëse zyrtare për policinë, transmeton lajmi.net.

“Dua të bëhem lidere në një botë që udhëhiqet nga burrat”, ka thënë ajo.

Ajo ka vendosur t’i dedikojë tërë jetën e saj punës si police, madje së fundi ajo edhe është martuar me një polic./lajmi.net

CEN