Neymar bën “çmendurinë” me këtë parabolë (VIDEO)

Barcelona ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Celtas, me anë të Neymar.

Sport

04/03/2017 21:31


Neymar Goal HD – Barcelona 2-0 Celta Vigo – 04… by livescoreIn

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6