Neuer, a je normal? (Video)

Portieri i Bayern Munichut, Manuel Neuer konfirmoi formën e tij të jashtëzakonshme edhe në fitoren ndaj Romës në Allianz Arena, në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Sport

06/11/2014 11:22

Manuel Neuer tashmë një kohë të gjatë është duke u paraqitur në një nivel të formës së jashtëzakonshme.

Portieri i Bayern Munichut dhe Kombëtares gjermane e konfirmoi formën e tij të lartë edhe në fitoren 2:0 ndaj Romës të mërkurën në Allianz Arena, në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Gjatë një aksioni të Giallorossëve, ai bëri dy pritje të njëpasnjëshme, secila më e jashtëzakonshme se tjera.