Nervozohet keq Pique, ja çfarë i thotë gjyqtarit (Video)

Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique duket se ka mbetur tejet i revoltuar me gjyqtarët në takimin e sotëm ndaj Sevillës.

Sport

11/08/2015 23:50

Pique ka qenë tejet i  nervozuar me gjyqtarët e takimit të sotëm që Barcelona e zhvilloi ndaj Sevillës.

Ai në një moment është ndier i pakënaqur me ata duke i thënë disa fjalë në shenjë nervozizmi.

“Gjashtë gjyqtarë dhe asnjëri nuk e pa këtë gjë? Për atë zot”, ishin fjalët e thëna nga Pique në drejtim të gjyqtarit.

https://vine.co/v/ede5Ep9dUWj