Nëna paralajmëron: Mbajeni fëmijën larg kësaj lodre, i imi gëlltiti 13 magnete të saj

Djali i një nëne është në gjendje të rëndë shëndetësore pasi ka hequr pjesë të zorrës së trashë dhe shtesën e organeve.

Lifestyle

01/01/2019 22:13

Një postim në Facebook nga një nënë e tmerruar është bërë viral pasi ajo ndau një paralajmërim me të tjerët në lidhje me rreziqit e një seti lodrash me magnet, transmeton lajmi.net.

Jennifer White, nënë nga ShBA-të, kërkoi miqtë e saj në Facebook që të luteshin për djalin e saj 4-vjeçar, pasi gëlltiti 13 magnete nga një set magnetik lodrash.

Lodra të tilla megjithëse nuk janë parë më herët në tregun shqiptar, është mirë të kihet kujdes nga format argëtuese të fëmijëve që përbëjnë magnet. /Lajmi.net/