Nëna nuk mund t’u thotë ‘jo’ asnjëherë fëmijëve të saj, dalin jashtë kontrollit – Lajmi.net
Nëna nuk mund t’u thotë ‘jo’ asnjëherë fëmijëve të saj, dalin jashtë kontrollit
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 14:58, 20 February 2018
Këta fëmijë janë treguar shumë të egër, kanë luftuar mes vete dhe kanë dalur vazhdimisht jashtë kontrollit.

Kjo nënë mundohet që t’i disciplinojë mirëpo në asnjë formë nuk mundet, ngase nuk mund të refuzojë dëshirat e fëmijëve të saj, shkruan lajmi.net

Bashkë me burrin e saj, kanë thirrur një ndihmëse për fëmijët që t’i qetësojë ata.

Shikoni videot më poshtë. A nuk kanë përjetuar të gjitha nënat ditë të tilla në jetën e tyre? /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO