Nëna ia besoi djaloshin 4 vjeçar të sëmurë dado-s, por ja çfarë i bënte ajo (Video) – Lajmi.net
Nëna ia besoi djaloshin 4 vjeçar të sëmurë dado-s, por ja çfarë i bënte ajo (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleShëndeti 18:04, 13 April 2018
Tiffany Fields nga Lexington, ka një djal 4 vjeçar me emrin Luke.

Djaloshi 4 vjeçar, vuan nga sindroma Down, epilepsia dhe një sëmundje të zemrës, që nënkupton se atij i duhet kujdes konstant. Kur Lillian White – një dado, morri një kujdes fëmijën, nëna e tij vërejti ndryshime drastike tek djali i saj, transmeton lajmi.net

Ajo vendosi një kamerë të fshehur në shtëpi për të parë se çfarë ishte duke ndodhur kur ajo nuk ishte me djalin e saj. Kur mori pamjet e kamerave, ajo ishte tmerruar dhe jashtëzakonisht e shqetësuar.

Dadoja po e malltretonte djalin e saj,ndërsa ajo menjëherë e ka paraqitur rastin në polici./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO