Nëna e re nga Gjakova kërkon urgjentisht gjak – Lajmi.net
Nëna e re nga Gjakova kërkon urgjentisht gjak
Autori: Lajmi.net LajmeSociale 15:06, 3 January 2018
Familjarët e një nëne të re nga qyteti i Gjakovës janë duke kërkuar gjak nga qytetarët e Kosovës. E reja nga Gjakova kishte pasur komplikime gjatë lindjes duke humbur kështu sasi të mëdha të gjakut.

Për këtë rast duhen së paku 10 doza të gjakut te grupit 0-(negativ).

Ky është njoftimi i plotë i familjarëve:

Nevojitet shumë urgjent gjak i grupit 0- (negativ) për një nanë të re në GJAKOVË, të cilës i duhen 10 doza, për shkak se ka humbë sasi të madhe të gjakut gjatë lindjes.

Kushdo që mundet me dhuru, po e lus me thirrë në 044313207, me u informu saktë se ku duhet me u paraqitë.

Shpërndaje, ndihmo me e shpëtu një nanë të re.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO