Të Infektuar: 57.317

Të Shëruar: 50.487

Të Vdekur: 1.447

Në prag të festave të fundvitit, atmosferë festive në shtëpinë e Nora Istrefit

16:35 | 2 Dhjetor 2020

Nora Istrefi e ka krijuar një ambient festiv shtëpinë e saj.

Meqenëse për shkak të pandemisë koncertet u janë anuluar, estrada shqiptare sigurohen që atmosferë festive të sjellin nëpërmjet rrjeteve sociale e ambienteve të krijuara në shtëpi, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja Nora Istrefi duket se është përgatitur derisa jemi në prag të festave të fundvitit.

Ajo e ka publikuar një imazh i cili duket se është realizuar brenda shtëpisë së saj. Nora shihet se e ka rregulluar bredhin dhe gjithçka duket mjaft veçantë.

Sa i përket karrierës muzikore, Nora është shumë e dashur për publikun dhe ka arritur të mbledh shumë fansa.

Edhe jeta private e Norës është komentuar shumë./Lajmi.net/