Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Ndonëse në shi, Ronaldo me familje shijojnë shëtitjen me jahtin luksoz në brigjet e Italisë

22:02 | 4 Gusht 2020

Cristiano Ronaldo po shijon shëtitjen së bashku me familjen e tij.

Futbollisti i njohur Cristiano Ronaldo, ka zgjedhur që së bashku me familjen e tij ta bëjë një shëtitje në brigjet e Italisë, me jahtin e tij luksoz, shkruajnë mediat e huaja, transmeton lajmi.net.

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez nuk e lanë shiun të zbehë daljet e familjes në jahtin e tyre luksoz në vlerë prej 5.5 milionë dollarësh (4.46 milionë euro).

Bazuar në fotot që po qarkullojnë në media ata shihet se po e shijojnë këtë shëtitje.

Si Cristiano ashtu edhe Georgina kanë zgjedhur veshje sportive./Lajmi.net/