Navas: Zoti më ndihmoi t’a prisja penaltinë

Keylor Navas e priti penaltinë e Antoine Griezmann në derbin ndaj Atletico Madrid.

Sport

04/10/2015 23:38

Navas ka thënë se Zoti i ka ndihmuar në marrjen e vendimit të duhur gjatë penaltisë.

“Kam stërvitur dhe përgatitur për këtë ndeshje dhe Zoti më ka ndihmuar dhe mbështetur që të marr vendimin e duhur dhe të pres penalltinë”, tha Navas pas ndeshjes.

Përndryshe, Real Madrid dhe Atletico Madrid u ndanë baraz 1:1 në derbi