Naser Rafuna si MC Cufa ju shkrin së qeshuri – Lajmi.net
Naser Rafuna si MC Cufa ju shkrin së qeshuri
Autori: Lajmi.net EntertainmentFun 10:45, 14 September 2018
Naser Rafuna është një nga aktorët më të pëlqyer nga Kosova.

Ai ka luajtur role të shumta në karierën e tij.

Një nga rolet më të pëlqyera të tij është edhe ai i “MC Cufës” që e ka luajtur disa herë.

Shikojeni videon e tij duke e luajtur këtë rol në një nga skenat e tij.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO