Napoli dhe Villarreali interesohen për Ndombelen

Napoli dhe Villarreal interesohen për shërbimet e mesfushorit të Tottenham, Tanguy Ndombele. Lojtari me shumë gjasë do të largohet nga Spurs dhe destinacioni i tij i ardhshëm pritet të jetë pikërisht Anglia, transmeton lajmi.net. Të interesuar për mesfushorin, anipse shumë më prapa në garë, janë edhe Milani, Betisi, Aston Villa dhe Nottingham Foresti. Mbetet të…

Sport

11/08/2022 14:46

Napoli dhe Villarreal interesohen për shërbimet e mesfushorit të Tottenham, Tanguy Ndombele.

Lojtari me shumë gjasë do të largohet nga Spurs dhe destinacioni i tij i ardhshëm pritet të jetë pikërisht Anglia, transmeton lajmi.net.

Të interesuar për mesfushorin, anipse shumë më prapa në garë, janë edhe Milani, Betisi, Aston Villa dhe Nottingham Foresti.

Mbetet të shihet se cila do të jetë e ardhmja e lojtarit. /Lajmi.net/