Muriqi gëzohet “kot”, disa minuta më vonë ia heqin golin ndaj Realit

Mallorca kaloi në epërsi ndaj Real Madridit. Në minutën e 13′ u shënua goli, që fillimisht u regjistrua në emër të Vedat Muriqit, transmeton lajmi.net. Pas shumë analizave dhe pamjeve u konfirmua që goli u shënua nga Nacho. Kështu Mallorca kaloi në epërsi me autogolin nga spanjolli./Lajmi.net/

Sport

05/02/2023 14:47

Mallorca kaloi në epërsi ndaj Real Madridit.

Në minutën e 13′ u shënua goli, që fillimisht u regjistrua në emër të Vedat Muriqit, transmeton lajmi.net.

Pas shumë analizave dhe pamjeve u konfirmua që goli u shënua nga Nacho.

Kështu Mallorca kaloi në epërsi me autogolin nga spanjolli./Lajmi.net/