Me mu – 2Ton – Teksti i këngës – Lajmi.net
Me mu – 2Ton – Teksti i këngës
Autori: Lajmi.net Entertainment 21:02, 29 June 2016
Muzika: Irkenc Hyka Teksti: 2Ton Videoklipi: Max Production

Ajo me mu ko me kon o nono
Sdon me dal me tjetër kon o nono
Edhe numrin ma ka dhon o nono
Sdon me dal me tjetër kon o nono/2x

Nuk kena kohë për diskutim veq n’kontakt me ra
Folim shpesh amo rrallë jem tu u pa
Me ty menoj kur e shoh orën njo mbi njo
Dyt e dina qa po dojna na

Vet ku je kallxom du me dit a jom
Qai qe ki me prit ton kohën edhe nuk o vonë
Kjo nuk o normal kur e shoh veten se qa m’bon
Nese nuk foli me to ni ditë mirë nuk m’shkon

Ajo mka pru n’këtë gjendje sa mirë doket um lujti pi menve
Doket hot doket sweet so fine
Krejtve po du me ju thon që she’s mine

Ajo me mu ko me kon o nono
Sdon me dal me tjeter kon o nono
Edhe numrin ma ka dhon o nono
Sdon me dal me tjeter kon o nono/2x

Dyt e kena t’njejtin mendim edhe t’njejtën botë
Kur jom me to sum mjafton veq ni gotë
Fjalt që për to fliten për mu osht e kotë
Unë me to e kena t’njejten botë

Qysh doket mpëlqen edhe i pëlqej
Kanihere m’kthen ka veti kaniher unë e kthej
Nuk e kom menu najhere që m’rren ose e rrej
Ja plotsoj krejt dëshirat e zemrën nuk ja thej

Ajo m’ka pru n’këtë gjendje sa mirë doket um lujti prej menve
Doket hot doket sweet so fine
Krejtve po du me ju thon që she’s mine

Veq me ty unë, veq me ty zemër unë ko mu kon
T’kom thonë moti edhe niher prap jom tu ta thonë
Veq mu m’don ti unë numrin veq ty ta kom dhon
Aaa  Aaaa

Ajo me mu ko me kon o nono
Sdo me dal me tjetër kon o nono
Edhe numrin ma ka dhon o nono
Sdo me dal me tjetër kon o nono (X2)/Lajmi.net.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO