Mozzik tregon ushqimin e preferuar tradicional – Lajmi.net
Mozzik tregon ushqimin e preferuar tradicional
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:21, 6 January 2019
Mozzik është goxha aktiv në rrjete sociale.

Mozzik së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, në të cilën shfaqet duke ngrënë ushqim, shkruan lajmi.net.

Reperi po shijonte ushqim tradicional, e që është pitja dhe po e shoqëronte me kos dhe turshi.

Për këtë ushqim, reperi thotë se i lë pas të gjitha ushqimet e tjera.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Mozzik është “NANA”, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO