Motrat Mustafa lansojnë këngën e re “Një milion sekrete”

Motrat Mustafa e kanë publikuar këngën e tyre të re.

ShowBiz

31/10/2020 18:47

Po dihet se motrat Mustafa janë duke u treguar mjaft aktive me këngë të reja këtë vit, ndërsa sot ato kanë lansuar projektin e tyre më të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

“Një milion sekrete” quhet kënga e publikuar pak minuta më parë, e cila ka filluar të dëgjohet dhe pëlqehet menjëherë.

Ndërsa kësaj radhe ato kënduan për dashurinë dhe gënjeshtrat mes qifteve.

Prodhues ekzekutiv i këngës është Shpetim Desku, teksti nga Kreshnik Avdiu dhe orkestrimi nga Arti Rec./Lajmi.net/

YouTube player