Motrat Kardashian në ‘luftë’ të pasmesh në plazh (Foto)

Kim dhe Khloe Kardashian kanë zhvilluar një ‘luftë’ të pasmesh në plazh.

ShowBiz

24/11/2016 23:58

Dy motrat superseksi janë shfaqur në një reklamë të re të “Yeezy Season 3” në revistën gjermane “032c”, transmeton Gazeta Express.

Kim dhe Khloe në reklamë shihen duke u rrotulluar në rërë me veshje mjaft provokuese, që nxirrnin në pah të pasmet e tyre të mëdha.

Reklama është ide e burrit të Kimit, reperit Kanye West.