Motrat Kardashian të ‘zhytura’ në ‘Versace’

16:40 | 17 Qershor 2018

Vazhdojnë të jenë emrat më të komentuar në media.

Motrat Kardashian po ashtu vazhdojnë të jenë femrat më aktive në rrejte sociale, aty ku me ndjekësit ndajnë momente nga më të ndryshmet nga jeta private, shkruan lajmi.net

Së fundmi na kanë prezantuar veshjet e tyre të shtrenjta ‘Versace’ në të cilat si Kim ashtu edhe Kendell po shkëlqejnë e duken seksi.

Në fakt Kendell ishte njëra prej të famshemve që sfiloi për t’i reklamuar veshjet e kësaj marke dhe Kim  bashkë me nënën shkëlqenin duke e përkrahur nga publiku.

Të dya janë seksi, madje bashkë me motrat e tjera po konsiderohen si femrat më tërheqëse të momentit./Lajmi.net/

screenshot_14 screenshot_13