Të Infektuar: 10419

Të Shëruar: 6058

Të Vdekur: 341

“Mos u shqetëso, bëhu i lumtur “, Dafina publikon foto të reja nga klipi “Aman”

19:56 | 12 Korrik 2020

Dafina ka publikuar foto të shkëputura nga klipi “Aman”.

Derisa po e shijon suksesin e bashkëpunimit me Ledrin dhe Lumin, Dafina ka shkëputur edhe disa foto të reja nga klipi, shkruan lajmi.net.

“Mos u shqetëso, bëhu i lumtur”, ka shkruar këngëtarja pranë postimit në Instagram.

“Aman” është shndërruar në hit, ndërsa videoklipi deri më tani numëron mbi pesë milionë shikime në YouTube./Lajmi.net/

View this post on Instagram

Dnt worry 💋 be happy !

A post shared by Dafina Zeqiri (@dafina.zeqiri) on