Të Infektuar: 1147

Të Shëruar: 874

Të Vdekur: 30

Momenti i guximshëm kur punëtori i lufton dy hajdutë të armatosur

13:06 | 1 Nentor 2019

Ky punëtor i guximshëm është duke ‘luftuar’ me dy hajdutë të armatosur, dhe ketë është duke e bërë vetëm me duar.

Personi i quajtur Nisar ishte duke punuar vetëm  në orarin e natës, kur pa pritur dy hajdutë të armatosur dhe të maskuar hynë në dyqan.

Hajdutët filluan ta kërcënonin dhe filluan ta shtyenin dhe të luftonin me të. Mirëpo, menjëherë Nisar arrin të mbrojë vetën, duke e kapur dhe është në gjendje t’ia largojë maskën, transmeton lajmi.net.

Mirëpo, Nisar vjen me një ide tejet të mençur, ai arrin të largohet dhe të i mbyll hajdutët brenda dyqanit.