Momenti i adhurueshëm, vajza katërvjeçare shihet në kamerë që mbulon motrën e saj me batanije

Ky është momenti i adhurueshëm që një vajzë e re është kapur në një aparat fotografik duke mbulur motrën e saj me një batanije dhe ia dorëzon një lodër

Fun

05/01/2019 20:38

Pamja tërheqëse u kap nga Nicole Anderson në dhjetor të vitit të kaluar në shtetin e Virxhinias dhe tregon vajzën e saj Stella, katër vjeç, duke u kujdesur për motrën e saj të vogël Roxanne, transmeton lajmi.net.

Ajo shihet me motrën e saj e cila është duke fjetur qetë në shtratin e saj – dhe duke e parë atë për disa sekonda.


Pastaj ajo u gjunjëzua pranë shtratit për të parë më nga afër fëmijën.

Dhe vetë pas disa sekondash pasi ajo e prek motrën e saj të vogël në ballë, ajo duket se e kupton se ajo ka nevojë për një batanije, dhe shkon në kërkim të saj.

Ajo menjëherë kthehet me një batanije me lule dhe mbulon motrën e saj të vogël me të dhe kalon kohën duke përshtatur rrobën ashtu që të përshtatet në mënyrë të përkryer.

Duke kujtuar momentin që prek, znj. Anderson tha: ‘Burri im ishte në banjo dhe mori një alarm në telefonin e tij nga App Nest që kishte lëvizje në dhomë.

“Katërvjeçarja jonë nuk e di të zgjojë fëmijën, kështu që ai e shikonte në pezull të gjithë kohën duke pritur për të parë se çfarë do të ndodhte”.


Në pamjet, Stella duket e bindur se boshllëku është e mjaftueshme dhe kështu vajza shkon në kërkim të një sendi tjetër – këtë herë një lodër.

Ajo e vendos atë nën batanije dhe në shpatullën e motrës së saj.

Ajo pastaj u largua nga dhoma, duke shpresuar se prindërit nuk do ta shihnin. /Lajmi.net/