Momentet më të pabesueshme që u kapën në kamera – Lajmi.net
Momentet më të pabesueshme që u kapën në kamera
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 18:27, 14 April 2018
Shpesh kemi parë momente nga më të pabesueshmet në kamera, por këto janë vërtetë mjaft qesharake dhe interesnte.

Duke filluar nga fëmijët e habitur te gjoksi i një gruaje, me skulptura të ndryshme, me pamje të sikletshme nga banjo, me photoshop të dështuar, këtu i keni disa nga momentet më të pabesueshme që janë kapur nga kamerat e ndryshme./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO