Momente të çmendura nga mafia ruse

22:26 | 10 Tetor 2018

Mbase është ndër mafitë më të rrezikshme në botë, për të mos thënë e para.

Në videon që e keni më poshtë ju do të shihni disa nga momentet më interesante nga mafia ruse, transmeton lajmi.net.

Duke filluar nga rrahja, droga, armët, arrestime spektakulare nga njesiti special  i Rusisë, ju do të habiteni se si vepron ky rrjet kriminal në të gjithë botën.

Për më shumë ndiqeni videon dhe shikoni se çfarë bënë mafia ruse. /Lajmi.net/