Momente nga pushimet e Shkurte Gashit në Itali (Foto/Video)

Shkurte Gashi, përveç sukseseve që po vazhdon ti arrijë, ende nuk ka deklaruar për ndonjë lidhje të mundshme me ndonjë mashkull.

ShowBiz

29/01/2016 12:28

Ajo, nëpërmjet disa fotove dhe videove të postuara në rrjetin social Instagram, ka treguar se aktualisht po pushon në Itali me dy shoqet e saj, transmeton lajmi.net.

Lajmi.net ju sjell këto foto bashkë me videon nga e cila duket se atmosfera atje është e qetë, dhe e mrekullueshme.

Edhe kësaj ‘aventure’ të këngëtares i erdhi fundi ku në bazë të një mbishkrimi ajo tregon seka mbaruar koha e të qëndruarit atje./lajmi.net.