Modelja që edhe me fustan duket nudo! (Foto)

Pozimi nudo për një revistë duket se ia ka lënë me shije Demi Rose që të dal pothuajse nudo edhe në evente të ndryshme.

ShowBiz

07/12/2016 18:50

Modelja bukuroshe është parë me një fustan të kuq në formë rrjete por që në fakt nuk i mbulonte aspak trupin, duke i nxjerrë kështu në shesh pjesët intime, shkruan lajmi.net

Ajo dukej tejet seksi me këtë pamje dhe 3 milionë ndjekësit në Instagram kishin se çka të shohin,

Kujtojmë se për Demin u u përfol se ishte lidhur me reperin Tyga gjatë ndarjes së tij nga Kylie Jenner./lajmi.net

1481104265_3 1481104252_2