Modelja e njohur thotë se për “Halloween” do të jetë e zhveshur dhe e dehur

Lindsey e ka gjetur zgjedhjen për "Halloween".

ShowBiz

31/10/2020 10:47

Lindsey Pelas është modele që komentohet shumë për ekspozimin e tepruar në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Por, asaj nuk i bën fare për kritikat, andaj vazhdon të shfaqet ashtu si dëshiron në çdo paraqitje publike.

Meqë sonte (31 dhjetor) është ajo që njihet si “Halloween” të gjithë zgjedhin të maskohen në mënyra të ndryshme, Lindsey ka tjetër plan.

“Nuk e di se çfarë do të veshi, por do të jem e zhvehshur dhe e dehur”, ka shkruar ajo në një postim.

Ndjekësit e saj presin të shohin nëse Lindsey do ta mbajë premtimin dhe të shfaqet lakuriq. /Lajmi.net/