Miu i tregon maces se kush është ‘boss’ – Lajmi.net
Miu i tregon maces se kush është ‘boss’
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 11:10, 9 November 2018
Një takim i pazakontë midis një mace dhe një miu u kap në film në Esch-sur-Alzette të Luksemburgut.

Filloi normalisht, me një mace që po përpiqej të kapte një mi, transmeton lajmi.net.

Papritmas, miu e fitoi epërsinë dhe filloi ta ndiqte macën nëpër qytet.

Për më shumë ndiqeni videon. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO