Minuta e katërt dhe Barcelona në epërsi (Video)

Barcelona ka arritur të kalojë në epërsi ndaj Juventusit, me anë të Ivan Rakitic i cili shënoi në minutën e 4’ të takimit.

Sport

06/06/2015 20:57

YouTube player