Ministri Lluka raporton për gjendjen në Postë – Lajmi.net
Ministri Lluka raporton për gjendjen në Postë
Autori: Lajmi.net EkonomiLajme 8:40, 11 July 2018
Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka do të raportojë para Komisionit për Zhvillim Ekonomik lidhur me gjendjen në ndërmarrjen publike “Posta e Kosovës”.

Ky komision do të mblidhet në orën 11:00.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO