Të Infektuar: 1110

Të Shëruar: 843

Të Vdekur: 30

Milik, pasuesi i Ibrahimovic te Milan

14:31 | 5 Prill 2020

Milan ka identifikuar zëvendësuesin e Ibrahimovic.

Zlatan Ibrahimovic me shumë gjasë nuk do të vazhdojë aventurën e tij të dytë me Milan dhe pritet të largohet gjatë verës.

‘Rosoneri’ janë duke u interesuar për një zëvendësues të suedezit, dhe tashmë ka një emër në listë.

Arkadiusz Milik po vazhdon të ngritët në listën e dëshirave të Milan, por çmimi pre 40 milionë eurove i vendosur nga Napoli po del të jetë problem, transmeton lajmi.net.

Milik ka një kontartë me Napolin, e cila është e vlefshme deri në vitin 2021. /Lajmi.net/