Milani “thyhet” vetëm pas dhjetë minutave, Udinese kalon në avantazh

Udinese ka kaluar në avantazh 1:0 në ndeshjen kundër Milanit. Pereyra ka dërguar topin në rrjetë në minutën e 10-të për epërsinë e vendasve, shkruan lajmi.net. Ballafaqimi midis Udineses dhe Milanit po zhvillohet në “Dacia Arena” dhe është në kuadër të javës së 27-të në Serie A. VIDEO  

Sport

18/03/2023 20:58

Udinese ka kaluar në avantazh 1:0 në ndeshjen kundër Milanit.

Pereyra ka dërguar topin në rrjetë në minutën e 10-të për epërsinë e vendasve, shkruan lajmi.net.

Ballafaqimi midis Udineses dhe Milanit po zhvillohet në “Dacia Arena” dhe është në kuadër të javës së 27-të në Serie A.

VIDEO