Milani mposht Sassuolon, fiton Trofeun TIM (Video)

Milani ka arritur të shënojë fitore ndaj Sassuolos pas ekzekutimit të penalltive, pasi ndeshja në kuadër të Trofeut TIM e zhvilluar në 45’ minutat e para përfundoi me rezultat të barabartë, 1-1.

Sport

13/08/2015 00:04

Me të filluar takimi, më saktësisht në minutën e 7’ Duncan shënon për të kaluar skuadrën e Sassuolos në epërsi.

Sidoqoftë, Sassulo nuk arriti të mbajë rezultatin deri në fund, pasi Nocerion arrin të barazojë rezultatin në minutën e 48’ të takimit.

Dhe, kështu fituesi i këtij takimi është dashur të caktohej me penallti.

YouTube player
YouTube player