Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Mihrije Braha rikthehet me këngë të re

17:24 | 14 Shkurt 2020

Mihrije Braha i rikthehet muzikës me këngë të re.

Këngëtarja e mirënjohur Mihrije Braha është kthyer me këngë të re pas një pauze të gjatë në skenë.

“Kollaj” mban titullin projekti i saj më i ri, të cilin e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Tekstin dhe muzikën e ka realizuar Arsim Bunjaku, ndërsa për orkestrimin është përkujdesur Astrit Halimi dhe Lul Vushtrria.

Ky videoklip i është besuar produksionit “M Production”, si një nga bashkëpuntorët e përhershm të Mihrijes.