Meta në Prishtinë: Kënaqësi e madhe të shohësh që të rinjtë kanë interes për librin e leximin – Lajmi.net
Meta në Prishtinë: Kënaqësi e madhe të shohësh që të rinjtë kanë interes për librin e leximin
Autori: Lajmi.net LajmeSociale 19:44, 3 January 2019
Presidenti Ilir Meta ka përcjellë në profilin e tij në rrjetin social një foto të takimit që ka patur në librarinë Dukagjini në Prishtinë.

Meta shkruan se ka konstatuar me kënaqëzi se të rinjtë shqiptarë në Kosovë kanë interes të madh për leximin dhe librat.

Kënaqësi të vizitoja sot Librarinë “Dukagjini” në Prishtinë e të konstatoja një interes të madh për librin e leximin. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO