Messi, çfarë është ky numër 30? (FOTO)

Lionel Messi ka publikuar fotografinë e një fanelle me emrin e tij dhe në shpinë në vend të atij 10, me numrin 30. Cila është arsyeja?

Sport

03/12/2015 19:26

Lionel Messi ka publikuar fotografinë e një fanelle me emrin e tij dhe në shpinë në vend të atij 10, me numrin 30.

Sulmuesi i Barcelonës e ka bërë këtë në shenjë falënderimi për 30 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram.

Ai ka publikuar një mesazh falënderimi së bashku me fotografinë në fjalë, përcjell “Lajmi.net”.

Pa merak tifozë të Barcelonës, Messi nuk e ka ndërruar numrin e fanellës.