Meriton Mjekiqi feston ditëlindjen: Urimin e veçantë e merr nga Ilnisa

Finalisti i vetëm nga Kosova, Meriton Mjekiqi sot feston ditëlindjen dhe ka mbushur 29 vite jetë. Moderatori është uruar nga të gjithë finalistet brenda shtëpisë me fjalët më të bukura, shkruan lajmi.net.   View this post on Instagram   A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip) Por urimi me i veçantë normalisht…

ShowBiz

23/05/2024 14:30

Finalisti i vetëm nga Kosova, Meriton Mjekiqi sot feston ditëlindjen dhe ka mbushur 29 vite jetë.

Moderatori është uruar nga të gjithë finalistet brenda shtëpisë me fjalët më të bukura, shkruan lajmi.net.

Por urimi me i veçantë normalisht që është nga njeriu i zemrës, nga Ilnisa.

Ish banorja ka vendosur ta urojë përmes një postimi në Instagram.

“Gëzuar ditëlindjen Meritoni im. Je arsyeja e fitores time”, ka shkruar Ilnisa.

Ndërkaq, Ilnisa dhe Meritoni arritën të vërtetojnë se dashuria nuk njeh moshë, por mjafton që dy zemra ta duan njëra tjetrën./Lajmi.net/