Mentor Haziri sonte publikon këngën “Për ju”

Mentor Haziri po vjen me këngë të re.

ShowBiz

07/06/2020 08:37

Këngëtari i njohur shqiptar, Mentor Haziri do ta publikoj sonte projektin e tij më të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Kënga mban titullin “Për ju” dhe duket se do të vijë e realizuar edhe me videoklip.

“Premierë nesër ora 20:00”, ka shkruar këngëtari duke treguar se sonte do të mund ta gjeni në kanalin zyrtar në Youtube këngën e tij të re./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CBG-EA8l1E7/