Melinda njofton fansat e saj se për shkak të Ramazanit nuk do të jetë prezente në koncerte për një muaj

Sot ka filluar muaji i shenjtë i Ramazanit. Urime të shumta lidhur me agjërim sa më të lehtë, shkruan lajmi.net. Një veprim surprizues e ka bërë reperja shqiptare, Melinda Ademi. Ajo ka informuar të gjithë ndjekësit dhe fansat e saj në ‘Instagram’, se nuk do të jetë prezente në koncerte për gjatë muajit të Ramazanit.…

ShowBiz

23/03/2023 14:51

Sot ka filluar muaji i shenjtë i Ramazanit.

Urime të shumta lidhur me agjërim sa më të lehtë, shkruan lajmi.net.

Një veprim surprizues e ka bërë reperja shqiptare, Melinda Ademi.

Ajo ka informuar të gjithë ndjekësit dhe fansat e saj në ‘Instagram’, se nuk do të jetë prezente në koncerte për gjatë muajit të Ramazanit.

Ndër të tjera ajo u ka uruar të gjithë besimtarëve muslimanë muajin e shenjtë./Lajmi.net/