Melinda ‘konkurrente’ e Taynës edhe me trup, tregon vithet në pasqyrë

15:44 | 20 Qershor 2019

Edhe Melinda i ka treguar vithet në pasqyrë.

Reperet e njohura, Tayna e Melinda janë ndër emrat më të komentuar në botën e shoubizit dhe jo vetëm ato të dyja, shkruan lajmi.net.

Ato janë aktive në rrjete sociale dhe me fansat ndajnë foto të ndryshme nga më provokativet.

E Melinda dhe Tayna janë ‘konkurrente’ të forta edhe me linjat trupore, sidomos vithet. Taynën jemi mësuar ta shohim duke i fotografuar të pasmet në pasqyrë e tani sapo ‘goditi’ edhe Melinda nga palestra./Lajmi.net/