Melinda Ademi vuri edhe njëherë në pah format e përkryera trupore

Melinda Ademi duket tejet seksi.

ShowBiz

25/10/2020 15:30

Melinda Ademi është kohët e fundit një nga emrat më të komentuar për shumë arsye, shkruan lajmi.net.

Projektet e suksesshme muzikore, imazhet atraktive janë vetëm disa nga to.

 

View this post on Instagram

 

i hypnotize you ?

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on

Melinda ka forma të përkryera trupore dhe këtë e dëshmon çdo herë nëpërmjet imazheve që i poston.

Po aq atraktive u shfaq edhe në disa të fundi, aty ku duket tejet seksi. E veshur me një fustan të shkurtër ajo vinte në fokus të veçantë vithet teksa merrte poza para kamerës.

Duke qenë e ndiqet nga një numër i madh i njerëzve, Melinda ka pranuar edhe pëlqime të shumta.

Sigurisht se komentet pozitive nga fansat nuk kanë munguar./Lajmi.net/