Megi Pojani e cilëson veten “princeshë”

Bukuroshja Megi Pojani ndiqet nga numër i madh i fansave në rrjete sociale. Vetëm në Instagram, Megi rreth 446 mijë fansa, ku me ta ndan përditshmërinë e saj, shkruan lajmi.net. Gjatë ditës së sotme bukuroshja bëri disa komplimente për vete, ku si fillim ajo tha se gjoksi i saj meriton certifikatë. “Mendoj se gjoksi im…

ShowBiz

17/08/2022 20:58

Bukuroshja Megi Pojani ndiqet nga numër i madh i fansave në rrjete sociale.

Vetëm në Instagram, Megi rreth 446 mijë fansa, ku me ta ndan përditshmërinë e saj, shkruan lajmi.net.

Gjatë ditës së sotme bukuroshja bëri disa komplimente për vete, ku si fillim ajo tha se gjoksi i saj meriton certifikatë.

“Mendoj se gjoksi im është perfekt dhe meriton minimalisht një certifikatë vlerësimi”, shkroi ajo.

Po ashtu Pojani në një InstaStory tjetër e cilësoi vetën si princeshë.