Më të lumtur se kurrë: Ilnisa publikon foton teksa Meritoni e puth

Ilnisa dhe Meritoni duket se janë më të lumtur se kurrë, duke shijuar tashmë jashtë shtëpisë së Big Brother dashurinë e tyre. Gazetarja ka publikuar një foto të re me të dashurin e saj, teksa ai e puth në faqe. “Përgjithmonë dhe përngaherë”, shkruan ajo bashkangjitur fotos në Instagram.

ShowBiz

10/06/2024 20:17

Ilnisa dhe Meritoni duket se janë më të lumtur se kurrë, duke shijuar tashmë jashtë shtëpisë së Big Brother dashurinë e tyre.

Gazetarja ka publikuar një foto të re me të dashurin e saj, teksa ai e puth në faqe.

“Përgjithmonë dhe përngaherë”, shkruan ajo bashkangjitur fotos në Instagram.