Më në fund, Bleona takon ‘princin’ (Foto)

Bleona Qereti është këngëtarja e cila jo rrallëherë është kritikuar për postimet që bën në rrjete sociale.

ShowBiz

26/08/2017 18:09

Së fundi, Bleona ka publikuar një foto bashkë me artistin e njohur shqiptar, Stanaj, shkruan lajmi.net.

“Mbretëresha dhe Princi ‼️?⚫️??  krenare me ty #shpirti” shkruan ndër të tjera Bleona në Instagram.

Ajo ishte veshur shumë provokuese me veshje transparente, thithkat e gjoksit kishte mbuluar me dy ‘pika’ të zeza, e si gjithmonë ajo u komentua për këtë paraqitje. /Lajmi.net/